BALMED

BALMED

İzmir Koleji ve Bornova Anadolu Lisesi
Mezunlar Derneği

Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu

Başkan:

Başkan Yardımcısı:

Genel Sekreter:

Sayman:

Yönetim Kurulu Üyeleri:

 

 

Denetleme Kurulu Üyeleri:

Özge Cesur ’05

Dilge Sumer ’97

Mehmet Murat Ergin ’00

Fuat Arslan ’79

Ozan Sönmez ’97

Gülşah Nomak ’98

Egemen Işık ’09

Feyzullah Arda ’65

Ayşegül Atak Yücel ’84

Sena Nomak ’98

Yedek Üyeler:

Özgün Çağlar Ersoy ’02

Ece Isparta ’06

Elif Zeynep Özipekçi ’15

Kemal Karadağlı ’15

Batuhan Yağmur ’17

Dila Küçükali ’17

Zeynep Gülbay ’19

Damla Mıdık Tüzüner ’87

Beril Yarar ’05

Erdem Özmen ’16

Başkan:

Başkan Yardımcısı:

Genel Sekreter:

Sayman:

Yönetim Kurulu Üyeleri:

 

 

Denetleme Kurulu Üyeleri:

Sena Nomak

Özge Cesur

Mehmet Murat Ergin

Aral Barkin Arak

Elif Ongan

Gülşah Nomak

Egemen Işık

Feyzullah Arda

Atilla Karaalp

Dilge Sümer

Yedek Üyeler:

Burçin Özizmir

Neslihan Özfidan

Burak Günday

Eser Erkan

Kemal Karadağlı

Oğuz Bayhun

Ali Emre Ön

Uluç Yemen Aslan

Sibar Kaan Manga

Anıl Arpat

Başkan:

Başkan Yardımcısı:

Genel Sekreter:

Sayman:

Yönetim Kurulu Üyeleri:

 

 

Denetleme Kurulu Üyeleri:

Aslı Yıldırım

Sena Nomak

Dilge Sümer

Mehmet Murat Ergin

Ufuk Gören

Özge Cesur

Bengi Tuğcu İdemen

Feyzullah Arda

Mustafa Naymanlar

Nilüfer Türkçü

Yedek Üyeler:

Eser Erkan

Bora Çalişkanbaş

Gülşah Nomak

Kemal Karadağlı

Egemen Işık

Anıl Arpat

Burak Günday

Ataç Utlutığ

Esra İdemen

Atilla Karaalp

Başkan:

Başkan Yardımcısı:

Genel Sekreter:

Sayman:

Yönetim Kurulu Üyeleri:

 

 

Denetleme Kurulu Üyeleri:

Aslı Yıldırım

Sena Nomak

Özlem Dönmez

Mahir Büküşoğlu

Mustafa Saymanlar

Esra İdemen

Özge Cesur

Feyzullah Arda

Neşeriz Şahbaz

Nilüfer Türkçü

Yedek Üyeler:

Anıl Arpat

Emre Karyeniç

Dilge Sümer

Bülent Ölkentay

Sinan Özcan

Ufuk Gören

Burak Günday

Yiğit Erzan

Deniz Gürlek

Nilay Çubukçu

Başkan:

Başkan Yardımcısı:

Genel Sekreter:

Sayman:

Yönetim Kurulu Üyeleri:

 

 

Denetleme Kurulu Üyeleri:

Serhat Demirel

Erman Pektok

Aslı Yıldırım

Feyzullah Arda

Avram Meseri

Özge Cesur

Utku Öz

Fatih Özdöl

Sinan Özcan

Veysel Birlik

Yedek Üyeler:

Elif Ongan

Önder Eker

Anıl Arpat

Sena Nomak

Cengizcan Yalçuk

Sabri Karagönen

Melis Duran

Aysun Özbilek

Mahir Büküşoğlu

Tolga Genç

Başkan:

Başkan Yardımcısı:

Genel Sekreter:

Sayman:

Yönetim Kurulu Üyeleri:

 

 

Denetleme Kurulu Üyeleri:

Serhat Demirel

Erman Pektok

Fuat Aslan

Kemal Uyal

Feyzullah Arda

Çağla Aslankara

Sinan Özcan

Tevfik Bilgen

Tolga Genç

Mete Bektur

Yedek Üyeler:

Veysel Birlik

Kadir Bardakçı

Özge Cesur

Utku Öz

İşin Soylu

Emre Kardeş

Ahmet İşletir

Aysun Özbilek

Ayşen Tekşen

Behzat Balay

Başkan:

Başkan Yardımcısı:

Genel Sekreter:

Sayman:

Yönetim Kurulu Üyeleri:

 

 

Denetleme Kurulu Üyeleri:

Feyzullah Arda

Fatih Özdöl

Çağla Aslankara

Tolga Genç

Murat Gülçağ

Gün Evren Gören

Sinan Özcan

Hasan Şener Orhan

Hakan Sızıroğlu

Mustafa Engin Nural

Yedek Üyeler:

Fatma Selnur Orhan

Gülşah Nomak

Hakan Adıgüzel

Sena Nomak

Mahir Büküşoğlu

Mustafa Tülü

Özgür Öztürk

Aysun Özbilek

Cemil Özdöl

Elif Çakar

Başkan:

Başkan Yardımcısı:

Genel Sekreter:

Sayman:

Yönetim Kurulu Üyeleri:

 

 

Denetleme Kurulu Üyeleri:

Feyzullah Arda

Fatih Özdöl

Aysun Özbilek

Tolga Genç

İlker Gelişen

Mahir Büküşoğlu

Berkay Gezen

Muhterem İlgüner

Bülent Öğreten

Hakan Sızıroğlu

Yedek Üyeler:

Mustafa Tülü

Murat Gülçağ

Fatma Selnur Orhan

Barış Çakar

Gün Evren Gören

Sinan Özcan

Hakan Adıgüzel

Cemil Özdöl

Seda Şen

Serhan Demirkollu

Başkan:

Başkan Yardımcısı:

Genel Sekreter:

Sayman:

Asil Üyeler:

Feyzullah Arda

Fatih Özdöl

Aysun Özbilek

Tolga Genç

Mahir Büküşoğlu

Mustafa Tülü

Berkay Gezen